Kocaeli İl Türk Telekom Müdürüne ziyaret

Bal-Türk'ten Haberler
İçeriği Paylaş

KOCAELİ- Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Merkezi geçtiğimiz aylarda Bursa’dan Kocaeli Telekom İl Müdürlüğü görevine atanan Mustafa Öztürk’e bir tanışma ziyareti gerçekleştirdi. Bursa’da altı yıl İl Müdürlüğü görevini yürüten ve buradaki başarılarından sonra kendilerine hedef gösterilen Kocaeli’ye gelen Öztürk de Bulgaristan Kırcaali doğumlu ve Bursa Bal-Göç’ün de üyesidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Türk Telekom Müdürü’ne yapılan ziyarette Bal-Türk Genel Başkan Vekili Dr. Bayram Çolakoğu, Başkan yardımcıları Hasan Mercan ile Halit Meriç, yönetim kurulu üyesi Şaban Yıldız, Denetim kurulu üyelerinden Ramadan Ferhatoğlu ve Recep Akçakaya hazır bulundu. Heyeti oldukça sıcak bir şekilde karşılayan Öztürk, “kendimi sizlerle birlikte Kocaeli’de hiç yabancı hissetmiyorum, Balkan Türkleri Derneğinin faaliyetlerine de katkı yapmaya hazırım” dedi.

Genel Başkan Vekili Çolakoğlu Bal-Türk’ün yurt içi ve yurt dışında yaptığı ve yürütmekte olduğu faaliyet ve projelerini anlatırken, Öztürk bu projelere desteğini yinelerken, Telekomun Kocaeli’deki hedefleri hakkında da bilgi verdi.

 


İçeriği Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.