İzmit Yenişehir Mahallesinde İkamet Eden Dernek Üyeleri Sporium’da Bir Araya Geldi

Bal-Türk'ten Haberler
İçeriği Paylaş

İzmit Yenişehir Mahallesinde ikamet eden ve ağırlıklı olarak Bulgaristan’ın Nevrokop (Gotse Delchev) bölgesinden göç etmiş dernek üyeleri Sporium’da gerçekleşen halı saha maçı ile bir araya geldi.

Böyle bir etkinlikle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşayan üyeler, bundan sonra dernek çatısı altında düzenlenecek çeşitli aktiviteler ile bağlarının daha da kuvvetleneceğini söylediler.
Halı saha maçına katılan dernek üyeleri, bu aktivitelerin diğer şubeleri de içine alarak yapılabileceğini söyleyerek en kısa zamanda bir futbol turnuvası organizasyonu için hazır oldukları mesajını verdiler.
İki tarafın beraberliği ile biten maçın sonunda dernek üyeleri, kendilerini bu organizasyonla bir araya getiren dernek yönetimine ve halı saha tesislerinden faydalanmalarını sağlayan dernek başkanı Bülent Karagöz’e şükranlarını ilettiler.

Halı saha maçına katılan üyeler :Güner Abdiş, Zülfü Özcan, Cemal Abdişoğlu, Osman Hasanoğlu, İzzet Abdiş,Cahit Abdiş, Aliekber Çalışkan, Celal Çavuş, İsmet Aycan, Sunay Özgür, Sinan Maksut, Abdiş Salimoğlu, Nazım Sönmezay, Ruşen Özcan, Orhan Yıldız, İrfan Sakin, Ahmet Aycan, Süleyman Abdiş

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


İçeriği Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.