Hürriyet ve Şeref Halk Paritisi’nden Teşekkür Açıklaması

Balkanlardan Haberler
İçeriği Paylaş

Hürriyet ve Şeref Halk Partisi resmi web sitesinden seçimlerle ilgili teşekkür açıklamasında bulundu:

 

Hürriyet ve Şeref Halk Partisini Bulgaristan’daki mevcut  siyasi partiler arasında bir alternatif olarak gören ve seçim çalışmalarında gönül koyarak oylarıyla adaylarımızı destekleyen tüm üye ve sempatizanlarımıza  teşekkür ederiz.

Siyasi statüko partilerin derebeyleşmiş kadroları, şirket zincirleri ve satın alınmış medyaları tarafından yapılan baskılara rağmen tehlikeyi göz önüne alan ve daha iyi bir yaşam için korku zincirlerini kıran bütün Bulgaristan seçmenlerine gönülden teşekkürlerimizi sunarız. Oylarınızla bağımlı ve yalancı siyasetçilere, yolsuzluklara, oy satın alanlara karşı tavır koyan herkez ile eskiden olduğu gibi bir bütün olmaya devam edeceğiz.

Sayın dava arkadaşlarımız, 5 ay önce yeni kurulan Hürriyet ve Şeref Halk Partisi için yapılan son seçimler ve çıkan sonuçlar Bulgaristan demokrasinin sıradan vatandaşımıza fayda sağlayacak şekilde yaşanması için atılan ilk ve öneli bir adımdır. Partimiz mevcut ekonomik kriz ve siyasi istikrarsızlık ortamında teşkilatlanma ve seçim çalışmalarına iki kat daha yüksek motivasyon ve kararlılıkla devam edecektir. Kültür ve değerlerimize sadık kalıp hürriyet, adalet ve refah yolunda daha büyük adımlarla hep ileri yürümeye devam edeceğiz.


İçeriği Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.