Dünya Kadınlar Günü coşkulu bir şekilde kutlandı

Bal-Türk'ten Haberler
İçeriği Paylaş

Dünya Kadınlar Günü Genel Merkez ve Şubelerimizin Düzenlediği Gecelerle Coşkulu Bir Şekilde KutlandıDünya kadınlar günü münasebetiyle genel merkezimiz ve Şekerpınar Şubemiz tarafından 6 Mart 2009 akşamı İzmit Venüs Restoranda yemekli bir eğlence düzenlenmiştir. Yüksek katılımlı bu gecemizle ilgili olarak hem üyelerimizden hem de misafirlerimizden çok büyük takdirler almış bulunmaktayız. Dört yüzün üzerinde kişinin katıldığı gecemizin coşkusu bizleri ve camiamızı mutlu etmiştir.

 


Balkan Türkülerin söylendiği gecemizde, Türk sanat müziğinin yanı sıra Şekerpınarlı gençlerin hipap gösterisi de beğeniyle karşılandı.Genel Başkanımız Bülent KARAGÖZ, yaptığı kutlama konuşmasıyla Balkan insanın ve özellikle Balkan kadılarının fedakarlığı, cefakarlığı ve çalışkanlığı üzerine vurgu yaptı.
Kocaeli şehrimizin yöneticileri ve yönetici adayları da gecemize katılarak bizleri onurlandırdılar. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı sayın İbrahim KARAOSMANOĞLU, derneğimizin üyesi de olan İl Genel Meclisi Başkanı sayın Ali AYAZ, Bekirpaşa Belediye Başkanı sayın Abdullah KÖKTÜRK, İzmit Belediye Başkan adayları sayın Dr. Nevzat DOĞAN, yine dernek üyemiz sayın Adnan METİN, Fikret TOKER ve Derince Belediye Başkan adaylarından Halit ALTUNTAŞ da gecemizde bizleri yalnız bırakmadılar.
Gecemizin sürprizleri arasında yer alan hediye çekilişimizde de birçok hediye sahibini buldu.Bir gün sonra 7 Mart 2009 akşamı ise, Gebze Şubemiz Venüs Restoranda, Derince Şubemiz Derince Tanyıldız tesislerinde ve Körfez Şubemiz de Körfez Öğretmen Evinde düzenledikleri Dünya Kadınlar Günü kutlama programları ile coşkulu kutlamaların gerçekleştirilmesini sağladılar.


İçeriği Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.