Bulgaristan’da üniversite eğitimi görmekte olan öğrencilerimize yönelik davet duyurusu

Haberler

Başkonsolosumuz Sayın Şener CEBECİ’nin himayesinde, Başkonsolosluğumuz görev bölgesindeki (Filibe, Gabrovo, Veliko Tırnovo, Plevne ve Eski Zağra) üniversitelerde eğitim görmekte olan öğrencilerimize yönelik olarak 5 Nisan 2014 Cumartesi günü 14.00-16.00 saatleri arasında Başkonsolosluğumuz konutunda (Adres: Filip Makedonski, 10) açık büfe bir resepsiyon düzenlenecektir.

Bu sayede, öğrencilerimiz ile Başkonsolosluğumuz arasındaki diyalogun ve iletişimin geliştirilmesi, bilgi teatisinde bulunulması, ayrıca öğrencilerimizin talep ve sorunları hakkında ilk elden malumat alınması hedeflenmektedir.

Resepsiyona katılmak isteyen öğrencilerimizin consulate.plovdiv@@mfa.gov.tr e-posta adresine isim-soy isim; öğrenim görülen üniversite, fakülte, bölüm ve sınıf; e-posta ve telefon numarası belirtilmesi suretiyle bireysel olarak başvuru yapmaları gerekmektedir. Öğrenci katılımcı listesinin oluşturulması için başvuruların en geç 4 Nisan 2014 Cuma günü saat 14.00’e kadar yukarıda kayıtlı e-posta adresine iletilmesi uygun olacaktır.

Başkonsolosluğumuz santral numarasından (032 275 160) konu hakkında ilave bilgi alınabilir.

Görev bölgesindeki üniversitelerde öğrenim görmekte olan öğrencilerimize saygıyla duyurulur.

T.C. Filibe Başkonsolosluğu