Balkanspor’un şampiyonluk gecesi

Bal-Türk'ten Haberler
İçeriği Paylaş

Geçtiğimiz amatör futbol liginde namağlup olarak şampiyon olan ve 1. Amatör kümeye yükselen Balkansporlu futbolcular ve Balkan Türkleri Derneğinin üyeleri Gebze Öğretmen Evinde bir araya geldi. 1984 yılında kurulan ve köklü bir futbol takımı olan Balkanspor genç ekibiyle önemli bir başarıya imza attı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şampiyonluğun ardından yapılan genel kurulda, takımı şampiyon yapan başarılı yönetim kurulu görevi yeni yönetim kuruluna devretti. Bunun bir bayrak yarışı olduğunu söyleyen eski yönetim kurulu başkanı, “görevimizi en iyi şekilde yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

Programda konuşma yapan Efendi İnşaat’ın sahibi ve Balkanspor’un sponsoru Hamdi Efendi, balkanspor’un her zaman yanında olmaya devam edeceğini ve spor okulu açmanın en büyük arzusu olduğunu ifade etti. “İstedikten sonra her şeyi başarırız” diye sözlerini tamamladı.

Daha sonra kürsüye gelen Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Gebze Şube Başkanı Rahim Madenci de yaptığı konuşmada Balkanspor’u tebrik etti ve başarılarının devamını dilerken yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Bal-Türk Genel Başkanından Forma sözü
Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Bülent Karagöz de yaptığı konuşmada, namağlup Balkanspor’un başarısının tebriğe şayan olduğunu, gençlerin desteklenmesi halinde her alanda başarının geleceğini ifade etti. Amatör sporun zorluklarını bildiğini ve kendisinin de halen düzenli futbol oynadığını söyleyen Karagöz, “şampiyon Balkanspor’un ilk formaları benden” dedi.

 


İçeriği Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.