Bal-Türk’ten İzmit Belediye Başkanına Ziyaret

Bal-Türk'ten Haberler
İçeriği Paylaş

30 Mart 2014, Belediye seçimlerinden sonra Dr. Nevzat Doğan bir kez daha İzmit Belediye Başkanı seçilmişti. Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında Genel Başkan Dr. Bayram Çolakoğlu Başkan Doğan’a yönetim kurulu adına bir çiçek takdim ederken, yeni başkanlık döneminin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Daha sonra sohbete geçilirken Başkan Doğan da Bal-Türk ile yaptıkları ortak çalışmalardan memnuniyetlerini ve bu birlikteliğin devamını arzu ettiğini ifade etti. İzmit Belediye Başkanlığı ve Bal-Türk arasında “kültürel işbirliği protokolü” bulunuyor.

izmit_ziyaret1

Ziyarette Genel Başkanın yanı sıra, Genel Sekreter Halit Meriç, Genel Sekreter Yardımcısı Şükrü Ar, Yönetim Kurulu üyesi Ramadan Güler, Gençlik Kollarından Furkan Sarpken de katıldı. Seçimlerden sonra İzmit Belediyesinde koordinatörlük görevini üstlenen Bal-Türk üyesi Adnan Metin de programda yer aldı.

Bal-Türk Üyesi Yöneticiler

Son belediye seçimlerinde İzmit Belediyesi bünyesinde meclis üyeliklerine seçilen Hasan Ayaz ve İbrahim Elgin de yeni görevlerine başladılar. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ziyaretinin ardından Bal-Türk yönetimi önce İbrahim Elgin’i sonra da Adnan Metin’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Hasan Ayaz il dışında olduğu için ziyaret edilemedi.

20140430_174020

20140430_173955

 


İçeriği Paylaş