Bal-Türk Yönetiminden İbrahim Karaosmanoğlu’na Ziyaret

Bal-Türk'ten Haberler Fotoğraflar Haberler
İçeriği Paylaş

Bal-Türk Yönetiminden İbrahim Karaosmanoğlu’na Ziyaret

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Merkez yönetim kurulu Kocaeli Büyükşehir belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na katkılarından dolayı teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. İbrahim Karaosmanoğlu’nun makamında gerçekleşen ziyarette Bal-Türk adına Genel Başkan Dr. Bayram Çolakoğlu, Genel Başkan Yardımcıları Hatice Korkmaz, Doğan Aydın, Genel Sekreter Halit Meriç, Genel Sekreter Yardımcısı Şükrü Ar, Denetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Recep Tarı ve denetim kurulundan Yunus Tekel katıldı.

Tanışma ve Yeni Dönemin Vizyonu

Genel Başkan Dr. Bayram Çolakoğlu katkılarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkürlerini sundu. Derneğin faaliyetleri ve projelerinden bahsederek özellikle yeni dönemde üzerinde çalıştıkları önemli projeler hakkında bilgi verdi.

 Balkan Kültür Evi Yaz Başında Açılıyor

Çolakoğlu Balkan Kültür Evinin yaz aylarında faaliyete geçeceğinden bahsederken Karaosmanoğlu ise Balkan Kültür Evinin tüm Balkanları kapsayan, aktif, canlı bir yer olarak işletilmesi gerektiğini ve Büyükşehir Belediyesi olarak desteklerini hiçbir zaman esirgemediklerini belirtti.

 Makedonya ve Kosova gezilerinin olacağından bahsedilen ziyaretin sonunda Bal-Türk Genel Başkanı Çolakoğlu, İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkür plaketi ile “Dünden Bugüne Bal-Türk” adlı kitabı hediye etti.


İçeriği Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.