Bal-Türk Genel Merkezi Körfez Sahilinde Şube yöneticileri ile kahvaltıda buluştu

Bal-Türk'ten Haberler
İçeriği Paylaş

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Merkezi Şube Yönetimleri ile birlikte Körfez Şehr-i Tad’da buluştu. Hafta sonu sabah kahvaltısında buluşan Bal-Türk yöneticileri dayanışma içerisinde birlikteliklerini de göstermiş oldu.

Bal-Türk Genel Başkanı Dr. Bayram Çolakoğlu, Gebze Şube Başkanı İsmail Yılmaz, Çayırova Şube Başkanı Ergün Çavuş, Körfez Şube Başkanı İlhan Topaloğlu, Derince Şube Başkanı Refik Çetin, Karamürsel Şube Başkanı İsmail Kahraman ve yöneticilerle birlikte 70 kişi bir araya geldi.

Genel Başkan Çolakoğlu yaptığı konuşmada Bal-Türk’ün bugün geldiği noktayı anlatırken, kuruculara ve bugüne kadar Bal-Türk’e hizmette bulunanlara teşekkür ederek giriş yaptı. Bal-Türk’ün vizyonu ve sivil toplum alanında yükselen çıta ile birlikte yapılanları anlatan Çolakoğlu, Bahar aylarında hem Balkan Kültürevi’nin hemde İzmit’teki Genel Merkezin yeni binasının açılacağının da müjdesini verdi. 24-29 Aralık 2011 tarihlerinde Gebze ve İzmit’te yapılan “Sivil Toplum Akademisi I: Bulgaristan” projesinden de bahseden Çolakoğlu, bu program kapsamında Bulgaristan’dan gelen 42 kişinin memnuniyetinden de bahsetti ve özellikle gençlere yönelik seminer ve projelerin de devam edeceğini ifade etti.

 

 


İçeriği Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.