Bal-Türk Çayırova Şubesi’nde görev değişimi

Bal-Türk'ten Haberler Çayırova Haberler Şubelerden
İçeriği Paylaş

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Çayırova Şubesi yönetim kurulunda görev değişimi yapıldı. Şubenin kurucuları arasında yer alan ve dört yıldan bu yana Şube Başkanlığını yürüten Ergün Çavuş iş ve ailevi durumundan dolayı yönetim kurulunda görev dağılımının yeniden yapılmasını talep etti.

Yapılan oylamada Ekrem Şen oyların çoğunluğunu alırken Kerim Karakaya da ikinci sırada yer aldı. Böylece Ekrem Şen yeni şube başkanı olurken Kerim Karakaya da başkan vekili oldu. Eski başkan Ergün Çavuş ise görevine yönetim kurulu üyesi olarak devam edecek.

Başkanlık görevinden ayrılan Çavuş, “başkanlıktan ayrıldım ama, bu bir bayrak değişimi her zaman arkadaşlarımla birlikteyim. Yönetim kurulu görevim devam ediyor, bana verilen her görevi yapmaya her zaman hazırım” dedi.

Yeni başkan seçilen Ekrem Şen de arkadaşlarına, kendini bu göreve layık gördükleri için teşekkür etti. Hem eski başkan Çavuş ve hem de başkan vekili Karakaya ile el sıkıştı. Karakaya da “bu hizmet yarışıdır, hep birlikte çalışacağız” dedi.

Soldan sağa: Kerim Karakaya, Ergün Çavuş ve Ekrem Şen

 


İçeriği Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.