Bal-Türk Çayırova Şubesi Ekrem Şen ile Devam Dedi

Bal-Türk'ten Haberler Çayırova
İçeriği Paylaş

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Şubelerinin kongreleri sona erdi. Bal-Türk Gebze Şubesi’nin pazar günü saat 10.00′da başlarken, Çayırova Şubesi’nin kongresi de aynı gün 12.00′da yapıldı.

Pazar günü Gebze ve Çayırova Şubelerinin kongrelerine Genel Merkez’den Genel Başkan Dr. Bayram Çolakoğlu, Genel Başkan Yardımcıları Doç. Dr. Selçuk Koç ve Ramadan Güler, Genel Sekreter Halit Meriç, Genel Sekreter Yardımcısı Şükrü Ar ve yönetim kurulu üyesi Ragıp Çavuş da katıldılar.

10410346_10152871316107806_3383948822968986171_n

 

Bal-Türk Çayırova Olağan Kongresini Tamamladı

Sabah saat 12.00′da başlayan Çayırova Şube kongresi Şube Başkanı Ekrem Şen’in açılış konuşması ile başladı. Genel Merkez yönetim kurulundan Doç. Dr. Selçuk Koç’un, Gebze’de olduğu gibi burada da divan başkanı seçilmesiyle devam eden kongrede, yönetim kurulu faaliyetleri ve bütçe ibra edildikten sonra, yeni yönetim kurulu, denetim kurulu ve genel merkez delegelerinin seçimine geçildi. Seçime mevcut başkan Ekrem Şen’in başkanlığındaki yenilenmiş liste ile girildi.

20141109_124906

Ekrem Şen Tek Aday ve Başkanlığa Devam

Tek liste ile girilen seçimde Ekrem Şenin yenilenmiş listesi yeni dönemde görev aldı. Yeni yönetimin seçilmesinin ardından söz alan Ekrem Şen bu görevi şahsı ve ekibine layık gördüğü için tüm üyelere ve desteklerinden dolayı da genel merkeze teşekkür etti. “Önümüzdeki dönemde diğer şubelerimiz ve genel merkezimiz ile uyumlu ve başarılı projelere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

20141109_124851

Temenni ve dilekler bölümünün sonunda söz alan Genel Başkan Çolakoğlu, yeni yönetimi tebrik ettikten sonra, “Genel Merkez ve Şubeler arasındaki uyumlu çalışma bu yapının gereğidir ve bizlerin güzel sonuçlar almasının da sebebidir. Bizler şubelerimizle birlikte bir vücudun azaları gibi birbirimize destek olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Geçtiğimiz dönemde Çayırova Şubesi çok önemli bir hamle yaptı ve bu güzel ve geniş mekana sahip oldu. Bu güzel mekanda çok güzel faaliyetlere de imza atıyor. Yeni dönemde de bu çalışmalarına genişleyeceğine inanıyorum. Tüm üyelerimizden yeni yönetime destek olmalarını bekliyorum ” dedi.

Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri

1. Ekrem ŞEN (Başkan)

2. Günay UZUN

3. Reyhan AKIN

4. Halil İBRAHİM

5. Mehmet GÜNEY

6. Beysim AKIN

7. Ergün ÇAVUŞ

Yeni Denetim Kurulu Üyeleri

1. Ali AKIN

2. Mustafa DOĞAN

3. Halil KÖMÜRCÜ


İçeriği Paylaş