Gebze’de Keşkekli bayramlaşma

Bal-Türk'ten Haberler
Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği bu yılki kurban bayramlaşmasını Gebze Şubesinde yaptı. Bal-Türk Genel Merkezinden Genel Başkan Dr. Bayram Çolakoğlu, Genel Muhasip Şenol Çelik, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Ar, Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Yeşim Armağan Aslan ile gençlik ve kadın kolları temsilcileri katıldı. Bal-Türk Gebze Şubesi Başkanı İsmail Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyelerinin karşıladığı bayramlaşmada hoş sohbetler edilirken, güzel bir kaynaşma örneği sergilendi.
Çayırova Şubesinden de Şube Başkanı Ergün Çavuş ve yönetim kurulu üyelerinin geldiği bayramlaşmada örnek bir tablo ortaya çıktı. Hasköy Kiralılar Derneği Başkanı Şevket Avcı ve Yönetim Kurulu üyelerinin de tam kadro katıldığı bayramlaşma Gebze’de güzel bir geleneğin de başlangıcı oldu.
Kurucu üyelerinde bulunduğu bayramlaşmada yediden yetmişe bir araya gelen Balkan Türkleri bu güzel Kurban Bayramı gününde güzel bir birlik beraberlik mesajı da verdi. Bayramlaşmaya Gebze Belediyesi Meclis üyelerinden Ergün Kahraman, Sebahattin YIlmaz ve Beyazıt Yıldırım ile Körfez Belediyesi Meclis üyesi Ziya Baykara da katıldı.

Bir Cevap Yazın